Gå til innhold
Boligbilde

1/31

OKSVIKEN, GRESSVIK

Muskattunet 14

PRISANTYDNING

5 390 000,-

BRA-i

137 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Moderne og innholdsrik familiebolig fra 2015 | 3 sov, 2 stuer og 2 bad | Stor terrasse, vinterhage og garasje

Velkommen til Muskattunet 14

Velkommen til Muskattunet 14! En moderne og meget innholdsrik bolig i et familievennlig nabolag. Her bor du i et av Fredrikstads mest populære områder, med landlige omgivelser og kort vei til alt familien trenger. Hverdagen blir enkel med nærhet til skoler, barnehager og buss. I helgene kan dere utforske Gressvikmarka eller ta en sykkeltur til strendene langs kysten. Boligen har en smart planløsning over to plan, med store uteområder som inviterer til lek og sosiale sammenkomster. Høydepunkter: - Moderne bolig i kjede fra 2015 - Påkostet m/god standard - Stor stue, 3 soverom + loftstue som feks. gjesterom - To flislagte bad, ett med badekar - Innglasset hagestue og stor terrasseplatting - Peisovn og varmepumpe fra 2022 - Integrert (isolert) garasje og god lagringsplass Velkommen

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 390 000,-

TOTALPRIS*

5 525 840,-

OMKOSTNINGER

135 840,-

FORMUESVERDI

1 296 535,-

FELLESKOST./MND.

2 350,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

137 kvm

BRA total**

173 kvm

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

8254 kvm

BYGGEÅR

2015