Gå til innhold
Boligbilde

1/84

LIER - STOPPENKOLLEN, LIER

Flåtansvingen 42

PRISANTYDNING

24 800 000,-

BRA-i

396 m2

SOVEROM

5

Gi bud

PRESENTERES AV

Designperle v/eplehage med panoramautsikt| Praktfulle uteområder m/ motstrømsbasseng og stilfullt utekjøkken| 4x garasje

Velkommen til Flåtansvingen 42

Eksklusiv funkisvilla med store glassflater og spektakulær beliggenhet - Usjenert mot eplehage og panoramautsikt over Lierdalen og Drammensfjorden - Sol fra kl 05 -22! Boligen har en imponerende hall med trippel takhøyde, samt direkte adkomst fra garasje med plass til 4 biler. Den brede trappen med glassrekkverk utgjør et naturlig blikkfang. Gjennomgående eksklusive materialvalg med heltre eikeplank og stilrene flater. Stor stue med Faber-peis og utgang til hage. Kjøkkenet er et sosialt allrom med kjøkkenøy og vinstasjon. Hovedsoverom med en-suite bad og walk-in-closet. Uteområdene er en ekte privat oase: pergola med motorisert tak, lekkert plassbygd utekjøkken, motstrømsbasseng, jacuzzi, utedusj og flere terrasser med utsikt i alle retninger. Årlige utleieinntekter på kr 324.000,-.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

24 800 000,-

TOTALPRIS*

25 401 090,-

OMKOSTNINGER

601 090,-

FORMUESVERDI

2 948 224,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

396 kvm

BRA total**

396 kvm

ROM

11

SOVEROM

5

TOMT (EIET)

737.5 kvm

BYGGEÅR

2013

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»