Gå til innhold
Boligbilde

1/34

MELSOMVIK

Brunstadveien 198

PRISANTYDNING

5 690 000,-

BRA-i

69 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Fristende å formidle som en perfekt hytte - Sett opp mot størrelse, pris og avstand til sjø & rekreasjonsområder.

Velkommen til Brunstadveien 198

Overskriften er i høyeste grad noe som forplikter, og er ment beskrevet med glimt i øyet - men denne hytta fortjener også en offensiv formidling, sett i kombinasjon med størrelse, pris og intern beliggenhet. Du kan selvsagt finne hytter i første rekke og med andre kvaliteter, men innenfor sin kategori er det fristende å påstå at dette knapt blir bedre. Eiendommen er gjennomtenkt ned til små og store detaljer, som til sammen gir en sjelden god kombinasjon av landlig frihet, nærhet til sjø og rekreasjonsområder, samt et innhold som er akkurat passe stort - både ute og inne - og som ikke krever mer enn at her vil du trives. Med på kjøpet får du tusleavstand til strand, få minutter til golfbane, og ellers tilgang til både kjente og mer bortgjemte friområder i skog og nærområdet forøvrig.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 690 000,-

TOTALPRIS*

5 833 340,-

OMKOSTNINGER

143 340,-

FORMUESVERDI

1 250 000,-

BOLIGTYPE

Fritidsbolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

69 kvm

BRA total**

82 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

1001.5 kvm

BYGGEÅR

2017

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»