Gå til innhold
Boligbilde

1/32

TORVMOEN , SØGNE

Torvmoen 81

PRISANTYDNING

3 500 000,-

BRA-i

122 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Romslig leilighet over 3 plan i barnevennlig nabolag | Stor stue og kjøkkenløsning | Garasje i kjeller | Sentral i Søgne

Velkommen til Torvmoen 81

DNB Eiendom v/Tobias Sture har gleden av å presentere Torvmoen 81! En flott leilighet over 3 plan med en innholdsrik planløsning med blant annet 2(4) soverom, meget romslig stue med utgang til balkong og åpen kjøkkenløsning fra Strai, samt et flislagt og elegant baderom med praktisk plassering av vaskemaskin/tørketrommel. Rikelig med bodplass i utvendig og innvendig bod, samt kneloft i loftsetasjen. Leiligheten ligger i populære Torvmoen, men en perfekt kombinasjon av barnevennlig og sentral beliggenhet med gangavstand til alt man trenger i hverdagen som barnehager, skole i alle trinn, Tangvall sentrum med bredt utvalg av butikker og nydelige turstier rett utenfor døra! Garasjeplass med EL-bil lader i felles parkeringskjeller like under boligen medfølger. Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 500 000,-

TOTALPRIS*

3 597 389,-

FELLESGJELD

8 799,-

OMKOSTNINGER

88 590,-

FORMUESVERDI

1 204 035,-

FELLESKOST./MND.

2 090,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

122 kvm

BRA total**

133 kvm

ROM

6

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

525.9 kvm

BYGGEÅR

2010

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»