Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ADAMSTUEN, OSLO

Thereses gate 4A

PRISANTYDNING

8 500 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

78 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

8 500 000,-

TOTALPRIS*

8 629 000,-

FELLESGJELD

119 972,-

OMKOSTNINGER

9 028,-

FORMUESVERDI

1 836 750,-

FELLESKOST./MND.

5 540,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

G

PRIMÆRROM

78 kvm

BRUKSAREAL

78 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

BRUTTOAREAL

88 kvm

TOMT (EIET)

548.5 kvm

BYGGEÅR

1904

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.