Solgt!
HAUGENSTUA, OSLO
Ole Brumms vei 28
PRISANTYDNING
3 890 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
86 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
3 890 000,-
TOTALPRIS*
4 201 654,-
FELLESGJELD
302 352,-
OMKOSTNINGER
9 302,-
FORMUESVERDI
973 770,-
FELLESKOST./MND.
7 276,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Andel
ENERGIMERKING
G
BRA-i
86 kvm
BRA total
96 kvm
ROM
4
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
72635 kvm
BYGGEÅR
1969
ETASJE
2
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.