Solgt!
OSLO - ULLERN, OSLO
Hoffsveien 64B
PRISANTYDNING
7 750 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
98 m2
SOVEROM
2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
7 750 000,-
TOTALPRIS*
8 052 132,-
FELLESGJELD
301 000,-
OMKOSTNINGER
1 132,-
FORMUESVERDI
2 022 542,-
FELLESKOST./MND.
6 403,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Andel
ENERGIMERKING
F
BRA-i
98 kvm
BRA total
102 kvm
TOMT (EIET)
11216.1 kvm
BYGGEÅR
1988
ETASJE
1
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.