Gå til innhold
Boligbilde

1/41

ÅDNØY, SANDNES

Ådnøy 14

PRISANTYDNING

4 400 000,-

BRA-i

72 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Fantastisk vestvendt fritidseiendom med utsikt og sjølinje med brygge. Sol fra morgen til sent kveld.

Velkommen til Ådnøy 14

Vi har gleden av å presentere en fantastisk fritidseiendom på idylliske Ådnøy, kun ca 20minutters biltur fra Sandnes. Eiendommen har vestvendt beliggenhet, privat strandlinje, brygge + regulert inn mulighet for ekstra brygge med naust. Hytten ble oppført i 1978 og holder enkel standard. Beliggenheten på øya ligger "innaskjærs" og oppleves som et idyll på sommerhalvåret. Sol har man fra morgen, hele dagen og til langt på kvelden. Denne delen av Ådnøy har og et fantastisk samhold med mye gøy sosialt om man ønsker å være med på dette. Enkel adkomst via grussti til turstier langs "Grunnavågen". Det er og enkelt å trekke seg tilbake for privatlivets del. Båplass på land må ordnes på egenhånd med flere muligheter ved Høle/Ims/Bersagel.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 400 000,-

TOTALPRIS*

4 511 090,-

OMKOSTNINGER

111 090,-

BOLIGTYPE

Fritidsbolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

G

BRA-i**

72 kvm

BRA total**

84 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

4326 kvm

BYGGEÅR

1978

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»