Solgt!
KATTEM
Mårvegen 18
PRISANTYDNING
2 190 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
103 m2
SOVEROM
1
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
2 190 000,-
TOTALPRIS*
2 866 910,-
FELLESGJELD
667 607,-
OMKOSTNINGER
9 303,-
FORMUESVERDI
967 827,-
FELLESKOST./MND.
8 976,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Andel
ENERGIMERKING
F
BRA-i
103 kvm
BRA total
103 kvm
ROM
2
SOVEROM
1
TOMT (EIET)
57962.1 kvm
BYGGEÅR
1979
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.