Solgt!
KLÆBU
Treskovegen 7
PRISANTYDNING
5 200 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
120 m2
SOVEROM
4
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
5 200 000,-
TOTALPRIS*
5 331 090,-
OMKOSTNINGER
131 090,-
FORMUESVERDI
1 286 728,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
C
BRA-i
120 kvm
BRA total
147 kvm
ROM
5
SOVEROM
4
TOMT (EIET)
279.2 kvm
BYGGEÅR
2017
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)