Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

FYLLINGSDALEN

Brinken 36

PRISANTYDNING

4 390 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

174 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 390 000,-

TOTALPRIS*

4 608 898,-

FELLESGJELD

217 898,-

OMKOSTNINGER

1 000,-

FORMUESVERDI

1 123 450,-

FELLESKOST./MND.

7 346,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Andel

BRA-i

174 kvm

BRA total

178 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

53383 kvm

BYGGEÅR

1966

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.