Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

SANDVIKEN, BERGEN

Amalie Skrams vei 4

PRISANTYDNING

3 900 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

48 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 900 000,-

TOTALPRIS*

4 024 724,-

FELLESGJELD

123 634,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

933 851,-

FELLESKOST./MND.

4 776,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

G

BRA-i

48 kvm

BRA total

61 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (FESTET)

849 kvm

BYGGEÅR

1959

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.