Gå til innhold
Boligbilde

1/28

HUSNES

Kolavegen 7A

PRISANTYDNING

1 250 000,-

BRA-i

108 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Pent rekkehus med nærhet til Husnes sentrum - Flere solrike uteområder - Fast parkering - Gangavstand til det meste

Velkommen til Kolavegen 7A

Kjekt rekkehus nær Husnes sentrum

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 250 000,-

TOTALPRIS*

1 590 957,-

FELLESGJELD

331 461,-

OMKOSTNINGER

9 496,-

FELLESKOST./MND.

5 882,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Andel

BRA-i**

108 kvm

BRA total**

113 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (FESTET)

28119.5 kvm

BYGGEÅR

1968

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»