Gå til innhold
Boligbilde

1/31

FJELLFOTEN , ÅRNES

Spireavegen 51

PRISANTYDNING

4 390 000,-

BRA-i

102 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Moderne og innbydende enebolig i kjede | Carport m/ el-billader | Stor terrasse | Beliggenhet i enden av blindvei

Velkommen til Spireavegen 51

Velkommen til en moderne og lekker enebolig i kjede med attraktiv beliggenhet innerst i rekken i et svært barnevennlig område, med gangavstand til barneskole. Boligen har stilren fasade, asfaltert innkjørsel, overbygd inngangsparti og praktisk utvendig bod. Innvendig møtes du av en lys entré med flislagt gulv og delikate fargetoner. I 2. etasje finner du en åpen og sosial stue- og kjøkkenløsning med eksklusive tilvalg, store vindusflater fra gulv til tak og vedovn som skaper lun atmosfære. Fra stuen er det utgang til en romslig og skjermet terrasse. Boligen har også moderne toalettrom, delikat bad og tre romslige soverom. En gjennomført bolig med moderne uttrykk og gode planløsninger! Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 390 000,-

TOTALPRIS*

4 501 177,-

FELLESGJELD

329,-

OMKOSTNINGER

110 848,-

FORMUESVERDI

924 458,-

FELLESKOST./MND.

834,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

102 kvm

BRA total**

108 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

8631.8 kvm

BYGGEÅR

2022

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»