Gå til innhold
Boligbilde

1/31

FRYDENBERG, OSLO

Frydenbergveien 50

PRISANTYDNING

4 190 000,-

BRA-i

31 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Sjarmerende og moderne 2-roms leilighet - Solrik balkong- Lave felleskostnader inkl. fyr/v.v - Populær beliggenhet!

Velkommen til Frydenbergveien 50

Velkommen til Frydenbergveien 50! Leiligheten har en god planløsning og store vindusflater, som bidrar med å skape en hyggelig og hjemmekoselig følelse. Innvendig har leiligheten også en arealeffektiv planløsning som gjør leiligheten enkel å møblere. Ønsker du å bo sentrumsnært, med kun kort vei til offentlig kommunikasjon, butikker, spisesteder og treningssentre? Da er dette boligen for deg! Høydepunkter: - Sørvestvendt balkong med fantastiske solforhold - Sentral og attraktiv beliggenhet - Lave felleskostnader - Arealeffektiv planløsning - Mulighet for leie av garasje i kjeller - Kun 2 min til offentlig kommunikasjon - A-konto strøm, VV og fyring inkl. - Heis - Ingen forkjøpsrett Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 190 000,-

TOTALPRIS*

4 195 365,-

FELLESGJELD

4 275,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

1 056 050,-

FELLESKOST./MND.

2 608,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

31 kvm

BRA total**

34 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

436.3 kvm

BYGGEÅR

2008

ETASJE

6

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»