Gå til innhold
Boligbilde

1/25

AMMERUD, OSLO

Ammerudhellinga 76

PRISANTYDNING

3 150 000,-

BRA-i

32 m2

Gi bud

PRESENTERES AV

Arealeffektiv 1-roms m/sovealkove og stor innglasset balkong på ca. 10 m² | V.vann og fyring inkl. | Kort vei til T-bane

Velkommen til Ammerudhellinga 76

Ammerudhellinga 76 er en arealeffektiv og lys 1-roms leilighet beliggende i 9. etasje med heisadkomst og en romslig, innglasset balkong. Leiligheten har en smart og funksjonell planløsning, hvor stuen gir plass til sofagruppe og har direkte adkomst til en sovealkove med skyvedør. Kjøkkenet har en tidløs innredning og ligger i åpen løsning med stuen. Badet ble oppusset i 2010 i regi av borettslaget. Høydepunkter: - Flott utsikt fra balkong - Kjøkken med integrerte hvitevarer - Grunnpakke internett inkludert - Kjellerbod for lagring - Tidvis mulighet for leie av p-plass/garasje Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 150 000,-

TOTALPRIS*

3 282 786,-

FELLESGJELD

123 290,-

OMKOSTNINGER

9 496,-

FORMUESVERDI

624 778,-

FELLESKOST./MND.

3 589,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

32 kvm

BRA total**

43 kvm

ROM

1

TOMT (EIET)

13717 kvm

BYGGEÅR

1966

ETASJE

9

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»