Gå til innhold
Boligbilde

1/71

KORSVOLL/ NORDBERG, OSLO

Langåsveien 17B

PRISANTYDNING

24 000 000,-

BRA-i

269 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Unik mulighet! Hel tomannsbolig/enebolig med to boenheter | Stor, usjenert solrik opparbeidet tomt | Familievennlig

Velkommen til Langåsveien 17B

Velkommen til en stor og innholdsrik enebolig, over flere plan som i dag benyttes som en tomannsbolig. Eiendommen passer perfekt for storfamilien, generasjonsbolig eller for deg som ønsker mulighet for leieinntekter. Praktisk planløsning med bla. 2 kjøkken, 2 bad og 4 soverom og gode oppholdsrom. Eiendommen ligger attraktivt til i et rolig, veletablert familievennlig villaområde. Umiddelbar nærhet til Nordmarkas turmuligheter og idrettstilbud. Eiendommen jevnlig oppgradert og godt vedlikeholdt. - Hel tomannsbolig som kan benyttes som enebolig - Mulighet for dobbelgarasje - Nytt tak fra 2024 - Nyere vinduer - Etterisolert og ny kledning fra 2009 - Oppkjørsel og gårdsplass er oppgradert i 2021 med ny drenering og lys singel - Stor tomt - Flotte uteplasser - Store bodarealer

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

24 000 000,-

TOTALPRIS*

24 601 090,-

OMKOSTNINGER

601 090,-

FORMUESVERDI

6 677 559,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

269 kvm

BRA total**

269 kvm

ROM

5

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

1005 kvm

BYGGEÅR

1930