Gå til innhold
Boligbilde

1/67

SIMENSBRÅTEN, OSLO

Olleveien 7A

PRISANTYDNING

13 990 000,-

BRA-i

223 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Sjarmerende og hel tomannsbolig i første rekke med tgl.rett ned til Ekebergparken m/skole & b.hage | Moderniseringsbehov

Velkommen til Olleveien 7A

Sjarmerende og hel tomannsbolig i første rekke med tinglyst rett ned til Ekebergparken med skole og barnehage rett ved. Bolig med moderniseringsbehov over tre plan pluss loft i fredelig og populært område. Boligen har sentral beliggenhet på Ekeberg med flotte turmuligheter i umiddelbar nærhet til skogsholt med bålplasser, akebakke og Ekebergsletta som er et eldorado for barn med flust av aktiviteter. Boligen er et veldig godt utgangspunkt for å skape boligdrømmen! Høydepunkter: - Sjarmerende villa fra 1914 - Flat tomt med mye sol og pent utsyn mot parken fra boligen - Hybel i kjeller m/egen inngang (ikke godkjent) - Rolig og sentralt, matbutikk like ved for en praktisk hverdag - Mulighet for generasjonsbolig eller utleie av en seksjon - Se uforpliktende prisestimat på alternativ løsning

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

13 990 000,-

TOTALPRIS*

14 340 840,-

OMKOSTNINGER

350 840,-

FORMUESVERDI

2 628 899,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Eierseksjon

BRA-i**

223 kvm

BRA total**

223 kvm

ROM

6

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

1146 kvm

BYGGEÅR

1914

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»