Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

KVÆRNERBYEN, OSLO

Ingeniørveien 14

PRISANTYDNING

2 450 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

50 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 450 000,-

TOTALPRIS*

4 823 299,-

FELLESGJELD

2 363 955,-

OMKOSTNINGER

9 344,-

FELLESKOST./MND.

16 787,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

B

BRA-i

50 kvm

BRA total

55 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

10351.3 kvm

BYGGEÅR

2020

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.