Gå til innhold
Boligbilde

1/26

ASKER

Semsveien 38B

PRISANTYDNING

3 500 000,-

BRA-i

42 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Pen 2-roms leilighet nær Asker sentrum | Hyggelig balkong | Populært område | Perfekt for førstegangskjøpere

Velkommen til Semsveien 38B

Velkommen til Semsveien 38B! En pen 2-roms nær Asker sentrum med arealeffektiv planløsning. Boligen inneholder entré, stue, kjøkken, soverom, bad og bod. I tillegg disponerer leiligheten en 5 kvm bod i kjeller. Planløsningen oppleves praktisk, med en lys stue/kjøkkenløsning og god utnyttelse av arealet. Fra stuen er det utgang til sørvendt balkong. Fra leiligheten har du kort gange til Asker sentrum. Asker er et knutepunkt for offentlig kommunikasjon. I sentrum finner du populære Trekanten kjøpesenter med et mangfold av kafeer, spisesteder og butikker. Verdt å merke seg: - Kort vei til Asker sentrum - Perfekt for utleie eller førstegangskjøpere - Ute parkeringsplasser etter "førstemann til mølla"-prinsippet - Mulighet for leie av garasjeplass for 200kr måneden

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 500 000,-

TOTALPRIS*

3 694 822,-

FELLESGJELD

106 232,-

OMKOSTNINGER

88 590,-

FORMUESVERDI

701 619,-

FELLESKOST./MND.

4 066,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

F

BRA-i**

42 kvm

BRA total**

47 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

1701 kvm

BYGGEÅR

1974

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»