Gå til innhold
Boligbilde

1/26

VOLLEN

Båtbyggerlia 28A

PRISANTYDNING

4 490 000,-

BRA-i

52 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Rålekker 2-roms | Stor garasjeplass og vakkert uteområde | Populær beliggenhet nær Vollen sentrum

Velkommen til Båtbyggerlia 28A

Pen og gjennomgående 2-roms med en usjenert og tilbaketrukket beliggende nær idylliske Vollen sentrum. Leiligheten har en svært god planløsning og inneholder entré, lekkert bad fra 2024, romslig soverom med garderobe, pent kjøkken fra 2023 i åpen løsning mot stua og fra stuen har du utgang til platting og hage. Boligen er beliggende både tilbaketrukket og idyllisk, et steinkast fra Vollen sentrum. Her finner du en rekke hyggelige restauranter, konditori, kafeer, gallerier, gartneri, landhandleri, matbutikker, legekontor og helsestasjon. Kort vei til offentlig transport, båt og buss, som tar deg inn til Oslo. Verdt å merke seg: -Heis -Nær sjøen -God planløsning -Populært område -Stor garasjeplass med lader -Elektrisk gulvvarme i alle rom unntatt bod -God intern beliggenhet i sameie

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 490 000,-

TOTALPRIS*

4 603 340,-

OMKOSTNINGER

113 340,-

FORMUESVERDI

954 144,-

FELLESKOST./MND.

2 117,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

52 kvm

BRA total**

52 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

2194 kvm

BYGGEÅR

2007

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»