Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

FREDENSBORG, OSLO

Fredensborgveien 21C

PRISANTYDNING

5 950 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

54 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 950 000,-

TOTALPRIS*

6 123 389,-

FELLESGJELD

22 975,-

OMKOSTNINGER

150 414,-

FORMUESVERDI

1 355 367,-

FELLESKOST./MND.

3 809,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

G

BRA-i

54 kvm

BRA total

55 kvm

TOMT (EIET)

744.4 kvm

BYGGEÅR

1900

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)