Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

IDYLLISKE ILADALEN , OSLO

Vøyensvingen 14D

PRISANTYDNING

4 000 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

29 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 000 000,-

TOTALPRIS*

4 283 686,-

FELLESGJELD

282 596,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

890 427,-

FELLESKOST./MND.

6 024,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

C

BRA-i

29 kvm

BRA total

35 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

2284 kvm

BYGGEÅR

1950

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.