Gå til innhold
Boligbilde

1/27

RINGNES PARK / ØVRE GRÜNERLØKKA, OSLO

Toftes gate 2

PRISANTYDNING

3 800 000,-

BRA-i

23 m2

Gi bud

PRESENTERES AV

Lys og delikat 1-R balkong på ca. 3m² | V.vann & fyring | Kjøkken, gulv & overflater 2026 | Heis | Lave fellesk. 1134,-

Velkommen til Toftes gate 2

Velkommen til Toftes gate 2! En lys og innbydende 1-roms selveier med en nydelig balkong. Her bor du sentralt til på øvre Grünerløkka med alt av fasiliteter og servicetilbud innen gangavstand. Boligen holder en gjennomgående god standard, med et nytt IKEA kjøkken, nye gulv og nymalte overflater i 2026. Praktisk og arealeffektiv planløsning som gjør boligen enkel å møblere. Dette er et perfekt førstegangskjøp - denne bør oppleves! Høydepunkter: - Felles, solrik takterrasse med utsikt - Koselig balkong på 3m² - Nyoppusset heis - Overflatene malt i 2026 - Gulv og kjøkken 2026 - Kjellerbod på 5,3m² - Opplegg for vaskemaskin - Lave felleskost. på 1134 kr med varmtvann og fyring inkl. - Bygg fra 2005 - Store vindusflater som gir mye naturlig lys

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 800 000,-

TOTALPRIS*

3 912 684,-

FELLESGJELD

16 189,-

OMKOSTNINGER

96 495,-

FORMUESVERDI

800 898,-

FELLESKOST./MND.

1 134,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

23 kvm

BRA total**

28 kvm

ROM

1

TOMT (EIET)

748.9 kvm

BYGGEÅR

2005

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»