Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ULLERNTOPPEN/RØA, OSLO

Ostadalsveien 48

PRISANTYDNING

9 200 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

135 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

9 200 000,-

TOTALPRIS*

9 431 090,-

OMKOSTNINGER

231 090,-

FORMUESVERDI

2 472 205,-

FELLESKOST./MND.

6 532,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

D

BRA-i

135 kvm

BRA total

139 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

83306.2 kvm

BYGGEÅR

1976

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)