Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

SON/HULVIKA, SON

Stjernåsveien 50

PRISANTYDNING

7 500 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

77 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

7 500 000,-

TOTALPRIS*

7 688 590,-

OMKOSTNINGER

188 590,-

BOLIGTYPE

Fritidsbolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

G

BRA-i

77 kvm

BRA total

91 kvm

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

1713.7 kvm

BYGGEÅR

1969

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.