Gå til innhold
Boligbilde

1/31

SENTRUM, LILLEHAMMER

Kirkegata 51

PRISANTYDNING

2 490 000,-

PRIMÆRROM

29 m2

Gi bud

PRESENTERES AV

Kuben - Lekker arealeffektiv 1-roms eierleilighet m/ alkove i bygg fra 2022| Liten terrasse | felles takterrasse | Heis!

Velkommen til Kirkegata 51

DNB Eiendom v/ Terje Hauan presenterer Kirkegata 51 - lekker 1-roms eierleilighet i Kuben bygget i 2022. Leiligheten ligger i en attraktiv del av sentrum, kun kort avstand fra den populære gågatas yrende folkeliv. I samme bygg er Pizzabakeren og søndagsåpen Joker. Flott leilighet i 2 etg. med praktisk og arealeffektiv planløsning - gang, bad, åpen kjøkken / stue-løsning, sovealkove, utg terrasse. Gjennomgående høy standard med lysmalte vegger, 1-stavs parkett, Strai-kjøkken med integrerte hvitevarer, varmtvann / vannbåren gulvvarme via fjernvarme (betales akonto via felleskostnader) og balansert ventilasjon. Bredbånd inkludert i felleskost. Bygg m/ heis, felles sykkelbod og sportsbod på ca.3 m2 i kjeller. Tilgang til felles takterrasse med fantastiske sol- og utsiktsforhold over Mjøsa.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 490 000,-

TOTALPRIS*

2 553 340,-

OMKOSTNINGER

63 340,-

FORMUESVERDI

585 762,-

FELLESKOST./MND.

2 165,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

PRIMÆRROM

29 kvm

BRUKSAREAL

29 kvm

ROM

1

TOMT (EIET)

1101.4 kvm

BYGGEÅR

2022

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)