Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

VALLSET

Svevegen 28

PRISANTYDNING

3 480 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

186 m2

SOVEROM

4

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 480 000,-

TOTALPRIS*

3 568 090,-

OMKOSTNINGER

88 090,-

FORMUESVERDI

784 498,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

E

BRA-i

186 kvm

BRA total

240 kvm

ROM

5

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

983 kvm

BYGGEÅR

1980

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)