Gå til innhold
Boligbilde

1/28

RIDABU

Sagengvegen 21A

PRISANTYDNING

3 230 000,-

BRA-i

104 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Vertikaldelt tomannsbolig over to plan med barnevennlig beliggenhet på Ridabu. 3 soverom, garasje og fin uteplass.

Velkommen til Sagengvegen 21A

Boligen ligger fint og barnevennlig til på Ridabu rett utenfor Hamar. Boligen går over to plan pluss kjeller med god lagringsplass. Her bor du godt i et populært og fredelig område. Boligen kan by på blant annet 3 soverom, stue, kjøkken bad og toalett. I tillegg er det rom i kjelleren. Det følger med biloppstillingsplass for en bil i fellesgarasje som deles med naboen. Dette er en perfekt familiebolig med normal god standard og en praktisk og fin planløsning. Velkommen til hyggelig visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 230 000,-

TOTALPRIS*

3 506 716,-

FELLESGJELD

267 220,-

OMKOSTNINGER

9 496,-

FORMUESVERDI

920 783,-

FELLESKOST./MND.

4 875,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

G

BRA-i**

104 kvm

BRA total**

127 kvm

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

3584.3 kvm

BYGGEÅR

1959

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»