Gå til innhold
Boligbilde

1/48

RØDSHØGDA TRINN 2, DELFELT A3., KONGSBERG

Rødshøgda A3 - Trinn 2

PRIS FRA

1 780 000,-

PRIS TIL

1 980 000,-

EIENDOMSTYPE

Eiet

PRESENTERES AV

Rødshøgda Trinn 2 | 19 SOLGT | 27 flotte boligtomter uten byggeklausul | Klare for overtagelse!

Nøkkelinfo

PRIS FRA

1 780 000,-

PRIS TIL

1 980 000,-

OMKOSTNINGER

45 500 - 50 500,-

TOTALPRIS

1 825 500 - 2 030 500,-

EIENDOMSTYPE

Eiet

Sist oppdatert: