Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

DRAMMEN

Øvre Eikervei 130

PRISANTYDNING

2 950 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

53 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 950 000,-

TOTALPRIS*

2 951 090,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

884 517,-

FELLESKOST./MND.

4 515,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i

53 kvm

BRA total

58 kvm

TOMT (EIET)

2514.5 kvm

BYGGEÅR

2006

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.