Gå til innhold
Boligbilde

1/27

GRUA

Granvegen 98

PRISANTYDNING

2 450 000,-

BRA-i

103 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Halvpart av tomannsbolig | God planløsning med 3 soverom | Gode solforhold

Velkommen til Granvegen 98

Drømmer du om en bolig med både god plass og en sentral beliggenhet? På Grua finner du denne romslige halvparten av en tomannsbolig, hvor hjemmekos og hverdagsliv går hånd i hånd. Boligen byr på tre soverom med god plass til både små og store, et luftig kjøkken hvor familien kan samles rundt måltidene, og en stue som blir et naturlig samlingspunkt - med direkte utgang til en romslig veranda. Her kan du nyte rolige sommerkvelder eller invitere til hyggelige sammenkomster. Hverdagens praktiske behov er også godt ivaretatt med romslig entré, bad, vaskerom og lagringsplass både inne og ute. Med gangavstand til skole, barnehage, dagligvare og kollektivtransport ligger alt til rette for en enkel, trygg og behagelig hverdag.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 450 000,-

TOTALPRIS*

2 512 340,-

OMKOSTNINGER

62 340,-

FORMUESVERDI

764 723,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

103 kvm

BRA total**

108 kvm

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

257.8 kvm

BYGGEÅR

1983