Gå til innhold
Boligbilde

1/33

SLEMMESTAD / ASKER, SLEMMESTAD

Nilsemarka 1

PRISANTYDNING

3 690 000,-

BRA-i

100 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Lys, stor og pen 4-roms selveierleilighet m/flott fjordutsikt | 2 bad | 3 sov | 2 stuer | Gange til Oslofjorden

Velkommen til Nilsemarka 1

Velkommen til Nilsemarka 1! Lys og velholdt 4-roms selveierleilighet med flott fjordutsikt. Det har blitt gjort store renoveringer i 2019 med 2 nye bad, nytt kjøkken samt nye overflater. Nye vinduer og balkongdør byttet i 2019/2020. Kort vei til servicefunksjoner, offentlig transport og flotte turmuligheter. Rortunet senter byr på en rekke servicetilbud som dagligvare, klesbutikker, frisør, Vinmonpolet, apotek og caféer. Kort vei til diverse barnehager, skoler og fjorden. Lekeplass/ballplass inne på boligfeltet. Gange til bussholdeplass med ekspressforbindelse retning Asker/Bærum/Oslo ellers hurtigbåt fra Slemmestad sentrum retning Oslo ved Aker Brygge. Innheholder: Entré/hall, stue m/utgang til overbygd balkong, kjøkken, spisestue, 3 soverom, omkledningsrom og 2 bad. Utvendig bod 4 kvm

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 690 000,-

TOTALPRIS*

3 794 271,-

FELLESGJELD

10 931,-

OMKOSTNINGER

93 340,-

FORMUESVERDI

1 155 994,-

FELLESKOST./MND.

6 170,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

BRA-i**

100 kvm

BRA total**

104 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

54748 kvm

BYGGEÅR

1972

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»