Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

DRANGSVANN, KRISTIANSAND S

Beinestadheia 13

PRISANTYDNING

8 390 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

218 m2

SOVEROM

4

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

8 390 000,-

TOTALPRIS*

8 600 840,-

OMKOSTNINGER

210 840,-

FORMUESVERDI

1 757 379,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

B

BRA-i

218 kvm

BRA total

249 kvm

ROM

5

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

477 kvm

BYGGEÅR

2022

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)