Gå til innhold
Boligbilde

1/30

LILLESAND

Kosvigveien 118

PRISANTYDNING

9 750 000,-

BRA-i

59 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

BLINDLEIA - Hytte med strandlinje, brygge og kjørevei nær Brekkestø | Innbydende sandstrand | Usjenert, solrik tomt

Velkommen til Kosvigveien 118

Praktfullt og lunt beliggende i Skuderøysa på fastlandet nær Kosvig. Eiendommen har en usjenert beliggenhet tilbaketrukket fra Blindleia, kun en kort båttur til Brekkestø og 15 minutter med båt til Lillesand. Det er flott utsikt både fra hytta og eiendommen mot Blindleia, Fjelldalsøya og Grisøya. Med båt er det korte avstander til de mange fine holmene mellom Brekkestø og Nilen. Eiendommen ligger innerst i blindvei med parkering på egen tomt. Tomten rundt hytten er pent opparbeidet med plen, terrasser i tre og skifer platting, samt fine svaberg. Det er ca. 50 m strandlinje med brygge i betong og en innbydende sandstrand. Hytten er velholdt med en nøktern standard og innlagt strøm, samt sommer vann. Den inneholder: entrè/kjøkken, spisestue, stue, 2 soverom og toalettrom, samt et uthus.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

9 750 000,-

TOTALPRIS*

9 994 840,-

OMKOSTNINGER

244 840,-

FORMUESVERDI

169 650,-

BOLIGTYPE

Fritidsbolig

EIERFORM

Eiet

BRA-i**

59 kvm

BRA total**

68 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

1300 kvm

BYGGEÅR

1959

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»