1/31
PRESENTERES AV
Visning 21/5 - Familievennlig enebolig med 5 soverom, solrike uteplasser, garasje og attraktiv beliggenhet
Velkommen til Brekkekollen 12
Velkommen til Brekkekollen 12! Dette er en innholdsrik enebolig beliggende i en rolig og barnevennlig gate i Brekkeåsen. Boligen er innholdsrik og kan by på blant annet en stor stue/spisestue, 5 soverom, 3 bad og eget vaskerom. Boligen har også flere oppholdsrom, rikelig med lagringsplass i boder og garasje med elbillader. Fra stuen er det utgang til et nydelig uteområde med en solrik terrasse og hage som passer ypperlig for store og små. Fra boligen er det gåavstand til nærmeste butikk, barnehage og skole, samt. idrettspark og fine turmuligheter i skog og mark. Boligen ligger kun en 10 minutters kjøretur unna Revetal sentrum med diverse servicetilbud som blant annet kjøpesenter, dagligvarebutikker, spisesteder, treningssenter, apotek og vinmonopol.
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
4 495 000,-
TOTALPRIS*
4 608 460,-
OMKOSTNINGER
113 460,-
FORMUESVERDI
895 643,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
E
BRA-i**
224 kvm
BRA total**
224 kvm
SOVEROM
5
TOMT (EIET)
736.4 kvm
BYGGEÅR
1985
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
** Nye arealbegreper
Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»