Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

KRISTIANSAND S (SLETTHEIA), KRISTIANSAND S

Slettheiveien 79D

PRISANTYDNING

1 550 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

47 m2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 550 000,-

TOTALPRIS*

1 629 977,-

FELLESGJELD

39 158,-

OMKOSTNINGER

40 819,-

FORMUESVERDI

190 203,-

FELLESKOST./MND.

2 631,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

E

BRA-i

47 kvm

BRA total

47 kvm

ROM

1

TOMT (EIET)

5507.3 kvm

BYGGEÅR

1974

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)