Gå til innhold
Boligbilde

1/30

KANNIK/SENTRUM, STAVANGER

Kannikgata 21

PRISANTYDNING

4 750 000,-

BRA-i

93 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Sentrumsnær toppleil. med 35 kvm terrasse - Fast parkering m/lader, 2 stuer, 2 sov, gangavstand til "alt"

Velkommen til Kannikgata 21

Her har du muligheten til å sikre deg en unik toppleilighet med sentrumsnær beliggenhet, hvor du har kort gangavstand til bykjernen, dagligvarebutikker, skole/barnehage og det meste du trenger for å trives. Leiligheten ligger i toppetasjen og inkl. en åpen gang/entré, to luftige soverom med plass til dobbeltseng og garderobeskap m.m., to romslige stuer (med stilig glassdør som skiller av), luftig takhøyde, bad og gjestetoalett, velutstyrt kjøkken, samt en skjermet terrasse på hele 35 kvm som kan nytes m/flere soner. Fast parkering med elbillader i lukket anlegg, i tillegg til sportsbod. Felles sykkelparkering m.m.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 750 000,-

TOTALPRIS*

4 972 394,-

FELLESGJELD

100 054,-

OMKOSTNINGER

122 340,-

FELLESKOST./MND.

3 334,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

93 kvm

BRA total**

98 kvm

TOMT (EIET)

1492.1 kvm

BYGGEÅR

1980

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»