Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

BERGEN (FANA), NESTTUN

Elvenesvegen 60

PRISANTYDNING

3 190 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

94 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 190 000,-

TOTALPRIS*

4 060 036,-

FELLESGJELD

868 946,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FELLESKOST./MND.

9 145,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

F

BRA-i

94 kvm

BRA total

102 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

29463.6 kvm

BYGGEÅR

1970

ETASJE

7

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.