Gå til innhold
Boligbilde

1/26

NATTLAND, BERGEN

Kattuglebrotet 10

PRISANTYDNING

4 190 000,-

BRA-i

64 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

3-roms eierseksjonsleilighet på Nattland | Trappefri adkomst, heis og garasjeplass | Solrik, hellebelagt uteplass

Velkommen til Kattuglebrotet 10

Velkommen til Kattuglebrotet 10! En flott 3-roms eierseksjonsleilighet med trappefri adkomst, heis og garasjeplass. Leiligheten ligger i et attraktivt og etablert boligområde på Nattland, med rolige og grønne omgivelser. Her bor du med kort vei til servicetilbud på Sletten Senter og Nesttun, samt fine turmuligheter. Den åpne stue- og kjøkkenløsningen gir en god romfølelse, og fra stuen er det utgang til en hellebelagt terrasse. Dette er en praktisk og lettstelt bolig i et familievennlig nabolag. Høydepunkter: - Moderne Aubo-kjøkken med spilefronter - Garasjeplass med elbillader og tilhørende bod - Balansert ventilasjon med aggregat fra 2021 - Flislagt bad med gulvvarme og vaskeromsopplegg - To boder for god lagringsplass - Felles verksted og gjesteparkering Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 190 000,-

TOTALPRIS*

4 306 039,-

FELLESGJELD

9 979,-

OMKOSTNINGER

106 060,-

FORMUESVERDI

887 795,-

FELLESKOST./MND.

2 074,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

64 kvm

BRA total**

69 kvm

TOMT (EIET)

3105.8 kvm

BYGGEÅR

2006

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»