Gå til innhold
Boligbilde

1/28

ALTA

Sagali 10

PRISANTYDNING

2 950 000,-

BRA-i

44 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Lys & moderne 2-roms endeleilighet fra 2016 med innglasset terrasse | Parkeringsplass m/ elbil lader | Flotte turområder

Velkommen til Sagali 10

DNB Eiendom v/Magnar Sønvisen Moe presenterer en lys og moderne 2-roms leilighet fra 2016 med innglasset terrasse og egen parkeringsplass med elbil lader Endeleilighet som holder en gjennomgående normal standard, utført med moderne overflater. Eiendommen har en attraktivt og skjermet beliggende i et meget barnevennlig boligområde i Saga. Nærhet til flotte turområder, skiløyper og populære Skogvannet hvor det finnes gapahuk, grillplass og badebrygge.

  • Praktisk planløsning med bl.a. stue/kjøkken, soverom, bad og innglasset terrasse

PRISANTYDNING

2 950 000,-

TOTALPRIS*

3 024 840,-

OMKOSTNINGER

74 840,-

FORMUESVERDI

667 435,-

FELLESKOST./MND.

1 000,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

44 kvm

BRA total**

55 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

8271.4 kvm

BYGGEÅR

2016

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»