Gå til innhold
Boligbilde

1/25

ALTA

Breverudmyra 7

PRISANTYDNING

3 000 000,-

BRA-i

77 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Praktisk 3-roms på ett plan m/ terrasse og god lagringsplass | Oppgradert kjøkken og vinduer | Barnevennlig

Velkommen til Breverudmyra 7

Velkommen til Breverudmyra 7! En pen og praktisk leilighet på bakkeplan, beliggende i et etablert og familievennlig område. Dette er en leilighet som er enkel å trives i, med alle rom på ett plan og direkte utgang til en terrasse. Stuen har gulvvarme og vedovn som gir lun varme, og den åpne løsningen mot kjøkkenet skaper en sosial sone. Her er det kort vei til barnehager, skoler og servicetilbud som butikker og treningssentre. Området byr også på felles lekeplass og fine uteområder. Høydepunkter: - Terrasse på bakkeplan med enkel adkomst til fellesarealer - Kjøkken med IKEA-innredning og plass til spisebord - Bad med badekar og opplegg for vaskemaskin - Vinduer og balkongdør skiftet i 2022 - To soverom, innvendig bod og en ekstern sportsbod Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 000 000,-

TOTALPRIS*

3 229 495,-

FELLESGJELD

228 405,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

704 080,-

FELLESKOST./MND.

5 843,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

77 kvm

BRA total**

80 kvm

TOMT (EIET)

3237.8 kvm

BYGGEÅR

1993

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»