Gå til innhold
Boligbilde

1/30

GRUBEN, MO I RANA

Svenskveien 132

PRISANTYDNING

3 900 000,-

BRA-i

250 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Hel tomannsbolig med 2 stk. 3-roms leiligheter | Moderniseringsbehov | Barnevennlig område | Solrik tomt | Dobbelgarasje

Velkommen til Svenskveien 132

Velkommen til Svenskveien 132! Boligen ligger fint til i et veletablert og barnevennlig område. Her får du det beste av begge verdener – ro og naturskjønnhet kombinert med nærhet til alle nødvendige fasiliteter. Innenfor en radius på 1 km finner du alt du trenger: dagligvarebutikker, skoler, barnehager, bensinstasjoner, idrettsanlegg og et variert utvalg av butikker. For de som elsker friluftsliv, ligger Klokkerhagen elvepark rett i nærheten, og byr på fantastiske tur- og rekreasjonsmuligheter året rundt. Tomannsboligen fremstår med moderniseringsbehov. Her får du 2 stk. romslige 3-roms leiligheter på 75m2. Samtidig er det rikelig med lagringsplass i kjeller og på loft. Solrike uteområder. Parkering i dobbelgarasje samt på romslig gårdsplass. Velkommen på visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 900 000,-

TOTALPRIS*

3 998 590,-

OMKOSTNINGER

98 590,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Eiet

BRA-i**

250 kvm

BRA total**

318 kvm

ROM

6

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

931.6 kvm

BYGGEÅR

1956

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»