Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

MUNKVOLL/HALLSET, TRONDHEIM

Nordre Hallsetveg 85A

PRISANTYDNING

3 190 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

70 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 190 000,-

TOTALPRIS*

3 298 873,-

FELLESGJELD

107 783,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

940 996,-

FELLESKOST./MND.

5 213,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

G

BRA-i

70 kvm

BRA total

82 kvm

TOMT (EIET)

1796.8 kvm

BYGGEÅR

1959

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.