Gå til innhold
Boligbilde

1/30

AREMARK

Lilleby 7

PRISANTYDNING

3 170 000,-

BRA-i

120 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Oppusset, tiltalende enebolig med alt på en flate i barnevennlig boligområde - 4 soverom - Selveiet tomt

Velkommen til Lilleby 7

DNB eiendom ved Jan - Marcus Lilledal presenterer en innholdsrik og trivelig enebolig med 4 soverom midt i smørøye av Aremark med kun drøye 500 meter ned til «Aremark sentrum» med blant annet Joker dagligvarebutikk, post, kommuneadministrasjon, bank og bensinstasjon. Det er kort vei ut til fine tur, trenings og rekreasjonsområder med lysløype, veier og turstier. I nærområdet (ca. 1 km fra boligen) ligger skole, barnehage, helsestasjon, legekontor, Furulund allbrukshus, svømmebasseng, Aremarkhallen idrettshall med tilhørende utendørs idrettsanlegg, ungdomsklubb, bibliotek m.m. Boligen er gjennomgående oppusset i perioden fra 2017 til 2026 og gjør et gjennomgående lyst og oppgradert inntrykk. Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 170 000,-

TOTALPRIS*

3 250 600,-

OMKOSTNINGER

80 600,-

FORMUESVERDI

613 081,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

120 kvm

BRA total**

120 kvm

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

899.2 kvm

BYGGEÅR

1973

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»