Gå til innhold
Boligbilde

1/16

HALDEN

Bøklevene 236

PRISANTYDNING

890 000,-

BRA-i

124 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Enebolig med betydelig renoveringsbehov i landlige omgivelser – stor selveiertomt.

Velkommen til Bøklevene 236

Frittliggende enebolig i landlige omgivelser med romslig tomt på ca 3.000 kvm. Inneholder: 1. etasje.: Entre, gang, soverom, kjøkken, stue og spisestue. Kjeller: Trapperom, bod og kjellerrom. Eiendommen kan ansees som et renoveringsobjekt/kondemnabel. Det er ikke etablert bad/wc i boligen.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

890 000,-

TOTALPRIS*

913 600,-

OMKOSTNINGER

23 600,-

FORMUESVERDI

848 424,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

G

BRA-i**

124 kvm

BRA total**

124 kvm

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

3006 kvm

BYGGEÅR

1967

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»