Gå til innhold
Boligbilde

1/64

VESTERØY/HVALER, VESTERØY

Tokollen 4

PRISANTYDNING

5 500 000,-

BRA-i

98 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Sjarmerende skjærgårdsperle med 27 mål tomt | Strandlinje | Felles brygge med 2 båtplasser | Gode solforhold hele dagen

Velkommen til Tokollen 4

I naturskjønne og idylliske omgivelser i Hvalers vakre skjærgård har du nå mulighet til å sikre deg denne perlen! En sjarmerende eiendom som strekker seg over 27 mål med skog, hage, svaberg og egen strandlinje. Eiendommen har en rekke gode kvaliteter og vi ønsker å trekke frem:

  • Skjermet og solrikt "gårstun" med plen, berg, busker og trær som gir en følelse av å være ett med naturen.
  • Parkering på Utgårdskilen med ca. 5 min gangavstand
  • Utgårdskilen, byr på sjømatutsalg, og som er landets største fiskemottak øst for Lista.
  • Kun ca. 30 min kjøretur til Fredrikstad sentrum
  • Innlagt vann fra egen brønn, med vannpumpe i krypkjeller. Mulighet for V/A*
  • Ikke gå glipp av sjansen til å sikre deg ditt eget paradis ved sjøen! Det er boplikt på eiendommen.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 500 000,-

TOTALPRIS*

5 701 090,-

OMKOSTNINGER

201 090,-

FORMUESVERDI

1 004 722,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

G

BRA-i**

98 kvm

BRA total**

201 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

27285.6 kvm

BYGGEÅR

1877

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»