Solgt!
TOMTER
Symreveien 46
PRISANTYDNING
4 600 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
PRIMÆRROM
179 m2
SOVEROM
4
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
4 600 000,-
TOTALPRIS*
4 722 592,-
OMKOSTNINGER
122 592,-
FORMUESVERDI
1 204 394,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
F
PRIMÆRROM
179 kvm
BRUKSAREAL
211 kvm
SEKUNDÆRROM
32 kvm
ROM
6
SOVEROM
4
TOMT (EIET)
799.2 kvm
BYGGEÅR
1988
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)