Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

HALDEN SENTRUM NORD/RØDSBERG, HALDEN

Oscars gate 12A

PRISANTYDNING

1 750 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

64 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 750 000,-

TOTALPRIS*

1 858 147,-

FELLESGJELD

95 221,-

OMKOSTNINGER

12 926,-

FORMUESVERDI

429 934,-

FELLESKOST./MND.

3 876,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

G

PRIMÆRROM

64 kvm

BRUKSAREAL

64 kvm

TOMT (EIET)

1450 kvm

BYGGEÅR

1964

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.