Gå til innhold
Boligbilde

1/64

GAMLE OSLO / GRØNLAND, OSLO

Breigata 14E

PRISANTYDNING

9 500 000,-

BRA-i

100 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Unikt townhouse rekkehus fra 2009|Nydelig takterrasse på 25m²|A-konto VV & fyring inkl.|Hybel-leieinntekter på 13000/mnd

Velkommen til Breigata 14E

DNB Eiendom v/Rezgar Aliassi har gleden av å presentere Breigata 14E! Dette er et attraktivt og moderne townhouse fra 2009, beliggende skjermet i rolig indre gård på Grønland. Boligen går over 4 plan og byr på en gjennomgående god standard, svært god planløsning og flotte uteplasser - midt i byen. Kort fortalt: * Flott rekkehus fra 2009 * Spennende planløsning * Hybel med mulighet for gode leieinntekter * Hybel utleid for kr 13 000 pr. mnd. (skattefritt) * 2 bad * Nydelig, privat takterrasse på 25 kvm * A-konto VV og fyring, internett inkl. i felleskostnader * Ingen fellesgjeld (Fellesgjelden nedbet.) * Mulighet for leie av garasjeplass * Skjermet beliggenhet * Gangavstand til Oslo S, Bjørvika og sentrum * Unik mulighet! * Ingen forkjøpsrett! Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

9 500 000,-

TOTALPRIS*

9 501 090,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FELLESKOST./MND.

9 478,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

100 kvm

BRA total**

107 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

399.3 kvm

BYGGEÅR

2009

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»